07400,  Україна
Київська обл., м. Бровари
вул. Постишева  1В,  офіс №2
тел. /ф.: (04594) 72-6-72
e-mail: info@nvc-energo.com.ua


ТОВ "НВЦ" Енергосистеми"
Copyright © 2010 - 2014 р. Всі права захищені.
Ліцензії та Документи
Блискавкозахист будинків та споруд
     Завдання блискавкозахисту полягає в тому, щоб прийнятий блискавкоприймачем розряд блискавки безпечно провести по блискавковідводу до системи заземлення.  Проходження струму блискавки по системі блискавкозахисту відбувається без шкоди для будівл,і що захищається, і є безпечним для людей, що знаходяться як усередині будівлі, так і зовні. 
         Одним з ефективних рішень є активні блискавкоприймачі. В основі їх роботи  лежить принцип створення "випереджаючого розряду" у бік блискавки. Далі відбувається передача розряду "перехопленого" струму у систему заземлення. Тобто, при виникненні блискавки над захищається територією вона обов'язково буде "спіймана" активним блискавкоприймачем і відведена в землю. Радіус захисту активного блискавкоприймача достатньо великий. Активний блискавкоприймач простий в установці, захищений від атмосферного впливу і не вимагає обслуговування в процесі експлуатації.
       Тільки високопрофесійний монтаж системи блискавкозахисту у відповідності з усіма технічними нормами зможе забезпечити повну надійність і безпеку об'єкту.
        Всі роботу по проектуванню і монтажу блискавкозахисту відповідність діючим нормам по захисту будівель від блискавки.