07400,  Україна
Київська обл., м. Бровари
вул. Постишева  1В,  офіс №2
тел. /ф.: (04594) 72-6-72
e-mail: info@nvc-energo.com.ua


ТОВ "НВЦ" Енергосистеми"
Copyright © 2010 - 2014 р. Всі права захищені.
Ліцензії та Документи
Вогнезахист мелталевих та дерев'яних конструкцій
     Вогнезахист є одним з основних заходів профілактики пожеж, пасивний спосід захисту від них. Вогнезахист спрямований на підвищення фактичної межі вогнестійкості конструкцій до необхідних значень і обмеження межі поширення вогню, а також для зниження горючості матеріалів, запобігання загорянь, уповільнення або припинення розвитку початкової стадії пожежі та забезпечення її швидкої локалізації.      
     Вогнезахист будівельних конструкцій є основним завданням при будівництві будівель і споруд. Підвищення межі вогнестійкості будівельних конструкцій, прямо пропорційно підвищує пожежну безпеку людей що гасять пожежу в разі спалаху даного об'єкта. Всі  вогнезахисні склади, вогнезахисні фарби мають відповідні сертифікати пожежної безпеки на територіїї України.
        Вогнезахист несучих конструкцій будь-якої будівлі і споруди є важливим елементом їх протипожежного захисту. Відповідно до вимог пожежної безпеки обов'язкової обробці вогнезахисними складами підлягають несучі елементи перекриттів, сходів і покрівлі, а також вентиляційні короби, деякі види підлогових покриттів, силові кабелі. Дані заходи допомагають виключити розповсюдження вогню і уникнути серйозних руйнувань під час пожежі.